Menu

TATA NA WYPASIE CZYLI OJCEM BYĆ DA SIĘ...

Blog ten powstał z myślą o nowo narodzonej córeczce o imieniu Laura, której tatę dopadła potrzeba tworzenia i przelania kilku myśli na e-papier

Córeczka tatusia - ojcowska rzeczywistość

knowak77777

zdj     Całkiem niedawno zostałem tatą, moje życie już 9 miesięcy temu zmieniło się o 180°, bo gdy dowiedziałem się o ciąży mojej partnerki, byłem w pracy i wypisywałem dokumenty. 
     W momencie otrzymania od niej sms'a "musimy się spotkać" i otrzymania pewnego zdjęcia, na którym zobaczyłem dwie czerwone kreski podobno zbladłem, jednak wziąłem pełną odpowiedzialność za na ten moment dwie najważniejsze kobiety swojego życia.

     16.01.2018 to magiczna data, a godzina 6:33 może nie dała wózka spacerowego sygnowanego logo #RMF FM, ale dała motywację do działania, a Laura ma ojca, który chce być najlepszym tatą na świecie. Dodatkowo jeszcze napiszę, że ona może jeszcze nie jest tego świadoma, ale została #madridistką z krwi i kości, a miłość do szybkich samochodów wyssała z mlekiem matki.

     Dziadkowie już mieli swój dzień, lada moment moje urodziny, a później dzień matki i dzień dziecka więc pora wyznaczyć plan działania i kurczowo się go trzymać.

Hasta la vista, el mismo Sol <3

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość 78.10.209.*

    Czysta ściema

© TATA NA WYPASIE CZYLI OJCEM BYĆ DA SIĘ...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci